Rotrekl Teodor (Brno 1923 - 2004 Praha)
U lesa, signováno a datováno vlevo dole Rotrekl 80, kombinovaná technika - polyester, 18 x 22 cm, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |